Gün batımında denize karşı bir düğün hayal edin, gerisini bize bırakın... 

1952 yılında kurulan İstanbul Yelken Kulübü, kurulduğu yıldan bu yana gerek yurt içi gerekse yurt dışından bir çok önemli sportif aktiviteye ev sahipliği yapmaktadır. Yılların deneyimi ile İstanbul Yelken Kulübü özel davetleriniz, nişan, düğün ve toplantılar için çok amaçlı mekan alternatifleri sunmaktadır. Deniz kenarında konuşlanan tesisimizde Teras, Bahçe, Havuz ve Kapalı Balo salonlarımızda profosyonel kadromuz eşliğinde kusursuz organizasyonlara ev sahipliği yapılmaktadır. İstanbul'un, sakinliği ,yat limanı ve yemyeşil doğasıyla anılan semtlerinden Fenerbahçe Burnu'nda misafirleriniz kusursuz ve güleryüzlü ekibimiz tarafından ağırlanmaktadır.

Havuz başı

Kapasite : 450 kişi (min 200 kişi)

Kulübümüz havuz başı, 450 kişiye kadar olan düğün ve kokteyl organizasyonlarınız için Kalamış koyu, Moda burnu ve Istanbul Avrupa yakası manzarasına eşlik eden eşsiz gün batımı ile hizmetinizdedir.
Hafta sonları min 200 kişi ve üzeri organizasyonlarda hizmet veren havuz başı için ihtiyaç halinde kapalı salon alternatifi de bulunmaktadır.

 

Cam Salon

Kapasite : 500 kişi

Cam Salon, önünde kendine ait terası bulunan açılır tavan ve yan camlara sahip salonumuzdur. Salonumuzda toplantı, seminer, mezuniyet, nişan, kına ve düğün organizasyonları yaz kış yapılabilmektedir.